aa.jpg

KONTAKT

 • Facebook - Grey Circle
 • Facebook - Grey Circle
 • Instagram - Grey Circle
Fotograf Zawiercie, woj. Śląskie
Copyright 2019 Edyta Kita - Ostrowska
bb.jpg

INFORMACJE

SESJE RODZINNE, DZIECIĘCE, KOBIECE I POZOSTAŁE

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

 

REZERWACJA TERMINU

 

Termin sesji należy rezerwować z minimum 3 tygodniowym wyprzedzeniem. Mamy wtedy czas, aby wszystko dokładnie omówić i przygotować. Oczywiście istnieje czasem możliwość rezerwacji „z dnia na dzień”. Wszystko zależy od okresu i aktualnych sesji w kalendarzu.

 1. Sesje zdjęciowe odbywają się od poniedziałku do piątku (wyjątkiem są reportaże z chrztu, komunii, ślubu) po wcześniejszym umówieniu się.

 2. Sesje zdjęciowe wykonuję w moim studio w Zawierciu, przy ul. Daszyńskiego 55  lub w plenerze.

 3. Podstawą rezerwacji terminu sesji jest wpłata zadatku w wysokości 100 zł na konto.

 4. Płatność za wybrany pakiet następuje w dniu wykonania sesji. W przypadku dokupienia dodatkowych ujęć, odbitek czy albumów płatności należy dokonać przelewem.

 5. Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji, niestawienia się klienta lub chęci przełożyć sesji w dniu jej wykonania. W przypadku choroby/zdarzeń losowych uniemożliwiających zrealizowanie sesji - należy poinformować o tym fotografa najpóźniej dzień przed sesją - wówczas zadatek przejdzie na poczet kolejnej sesji/innego terminu.

 

PRZYGOTOWANIE DO SESJI

 

 1. Na sesję przychodzimy punktualnie. W przypadku spóźnienia powyżej 15 minut - czas sesji zostanie skrócony. W przypadku spóźnienia powyżej 30 minut - sesja może zostać odwołana (wiąże się to z ponowną rezerwacją terminu).

 2. Na sesję przychodzimy przygotowani. Szkoda czasu na kompletowanie, wybieranie części garderoby podczas sesji. Lepiej przeznaczyć ten czas na stworzenie pięknych kadrów ;)

     Przed sesją otrzymacie ode mnie szczegółowe informacje dotyczące tego jak się przygotować. Napiszę - co zabrać ze sobą, jak przygotować   do sesji dzieci i siebie oraz na co zwrócić uwagę kompletując ubiór :)

 

 

CZAS OCZEKIWANIA

 

 1. Czas oczekiwania na galerię ze zdjęciami (surowymi – nieobrobionymi) do wyboru wynosi do 3 dni roboczych od dnia sesji.

 2. Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia wynosi do 30 dni roboczych od momentu wybrania i opłacenia zdjęć przez klienta. Zamówienia nieopłacone nie są realizowane. 

 

INNE

 1. Nie przekazuje w żadnej formie materiału surowego (zdjęć nieobrobionych). Klient otrzymuje te zdjęcia, które zakupił.

 2. Zdjęcia niewybrane zostają usunięte - nie są archiwizowane ani udostępniane czy sprzedawane w jakiejkolwiek formie.

 3. Obróbka zdjęć nie obejmuje fotomontażu. Retuszowi podlegają niedoskonałości, które nie są "stałe", czyli np. krostki czy siniaki, które pojawią się kilka dni przed sesją. Retusz wliczony w cenę sesji nie obejmuje farbowania odrostów na włosach czy paznokciach, prasowania wygniecionego ubrania, usuwania tatuażów itp. (Dodatkowa opłata)

 4. W miejscach plenerowych, opłatę za wejście, bilet wstępu i koszt wykonywania sesji na przykład w okolicy jakiegoś pałacu ponosi klient.

 5. Rezerwacja sesji jest jednocześnie potwierdzeniem, iż klient zapoznał się z portfolio fotografa, a w szczególności ze stylem zdjęć oraz obróbki i w pełni ją akceptuje. Nie wykonuję zdjęć, które nie są zgodne z moim stylem.

 6. Nie odpowiadam za jakość wydruków w niesprawdzonych laboratoriach.

 7. Zapisanie się na sesję oznacza, że akceptujesz politykę prywatności firmy i wyrażasz zgodę na RODO. Możesz nie wyrazić zgody na publikację zdjęć lub ustalić ze mną, które kadry mogę publikować.

 

 

DODATKOWE USŁUGI

 1. Ekspres (zdjęcia gotowe do odbioru w ciągu 5 dni roboczych) + 50% wartości całej usługi.

 2. Możliwość wysyłki kurierskiej za dodatkową opłatą.

 

Polityka Prywatności firmy >> TUTAJ

 

 

REPORTAŻ ŚLUBNY 

 

SKĄD POCHODZĘ I GDZIE PRACUJĘ
 

​Pochodzę z Zawiercia (Jura Krakowsko - Częstochowska, Śląsk), ale mogę dojechać wszędzie ;)

REZERWACJA TERMINU
 

Jeśli oferta przypadła Wam do gustu, nie czekajcie z rezerwacją, by mieć pewność, że wybrany termin nadal jest aktualny. Umowę możemy podpisać na spotkaniu albo przez internet. Gwarancją rezerwacji terminu jest uiszczenie opłaty rezerwacyjnej.


DOJAZD

 

W cenie pakietu wliczony jest dojazd do 100 km od Zawiercia. Jeżeli ślub organizowany jest dalej, wiąże się to z dodatkową opłatą, która ustalana jest indywidualnie. Natomiast, jeśli  ślub odbywa się powyżej 75 km od Zawiercia, proszę o zapewnienie i opłacenie noclegu w miejscu przyjęcia.
 

ZDARZENIA LOSOWE

Jeśli z przyczyn zdrowotnych czy innych niezależnych ode mnie nie będę mogła podjąć się wykonania zlecenia w ustalonym terminie, anuluję umowę i podam nazwiska oraz portfolia fotografów, których znam i cenię.

ZAŚWIADCZENIE Z KURII NA FOTOGRAFOWANIE CELEBRACJI LITURGICZNYCH

Posiadam. 

CZY WSZYSTKIE ZDJĘCIA ZOSTANĄ PODDANE EDYCJI?

Tak, otrzymacie wszystkie zdjęcia (zgodnie z wybranym pakietem) poddane mojej autorskiej obróbce w wysokiej rozdzielczości.

JAKIEGO RODZAJU SPRZĘTU UŻYWASZ?

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie. Używam dwóch korpusów marki Canon w połączeniu z jasnymi obiektywami. 

Podczas przygotowań oraz ślubu nie używam lamp błyskowych. Korzystam z nich dopiero na przyjęciu weselnym.  

PRODUKT KOŃCOWY

Otrzymujecie dokładnie to co było zawarte w ofercie (ilość, zdjęć, album, pendrive itd.)

Zdjęcia, będą obrobione w moim stylu. Zanim podpiszecie ze mną umowę, zapoznajcie się proszę z moim portfolio i z charakterem i stylistyką moich prac.

DODATKOWE ALBUMY ORAZ INNE MATERIAŁY DRUKOWANE 

Istnieje możliwość domówienia dodatkowych materiałów fotograficznych zgodnie z cennikiem. 

SESJA ŚLUBNA

(Jeżeli zdecydujecie się na pakiet z sesją poślubną)

Sesję poślubną najlepiej wykonać do 2, 3 tygodni od daty ślubu. Kiedy emocje są jeszcze świeże i nie wpadliście w wir codziennych zajęć. Nie robię sesji poślubnych w weekend (w tym czasie zapewne pracuję przy kolejnym reportażu ślubnym bądź chrzcie). Sesja trwa ok 1,5 godz. Otrzymacie 50 zdjęć.  

MIEJSCE SESJI POŚLUBNEJ 

Jeżeli chcielibyście zrobić zdjęcia w miejscu, które darzycie sentymentem lub po prostu marzycie o sesji w jakimś konkretnym miejscu, to z przyjemnością będę Wam towarzyszyć ze swoim aparatem.
Jednak nie martwcie się, gdy nic nie przychodzi Wam do głowy. Otrzymacie ode mnie listę ciekawych miejsc na plener ślubny.

PRZYGOTOWANIE DO SESJI POŚLUBNEJ

Zachęcam Was, abyście na sesji byli tak samo zadbani i piękni jak w dniu swojego ślubu. Warto skorzystać z usług wizażystki i fryzjerki. 

KOSZTY DODATKOWE ZWIĄZANE Z SESJĄ PLENEROWĄ 

Bilety wstępu do niektórych obiektów, opłata wejściowa Młodej Pary z fotografem, wynajęcie pomieszczeń czy kupno lub wynajęcie rekwizytów. Jeśli natomiast zdecydujecie się na daleki plener, koszty związane z dojazdem ustalane są indywidualnie. 

 

SESJA NARZECZEŃSKA

Sesję narzeczeńską najlepiej wykonać 1-2 miesiące przed ślubem. Na sesję zapraszam w moje okolice – Jura Krakowsko- Częstochowska, czas trwania 30-40 min. Z sesji otrzymacie 25 zdjęć.

Rezerwując termin oznacza, że akceptujecie politykę prywatności firmy i wyrażacie zgodę na RODO. Możecie nie wyrazić zgody na publikację zdjęć lub ustalić ze mną, które kadry mogę publikować.

Polityka Prywatności firmy >> TUTAJ