top of page

SESJE RODZINNE, DZIECIĘCE, KOBIECE I POZOSTAŁE

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

 

Gdzie znajduje się studio?
Studio mieści się w Zawierciu – malownicza Jura Krakowsko- Częstochowska, województwo Śląskie.

Jaki jest Twój styl?
Moje sesje składają się z autentycznych i inscenizowanych póz. Jestem miłośniczką detali jak i szerszych kadrów. Uwielbiam fotografować naturalne, szczere chwile – śmiech, zabawę flirtowanie czy przytulanie.

Kiedy mogę zarezerwować termin sesji?
Jeżeli zależy Ci na konkretnym terminie najlepiej z około miesięcznym wyprzedzeniem, wówczas łatwiej jest dopasować dzień. Mamy wtedy czas, aby wszystko dokładnie omówić i przygotować. Oczywiście istnieje czasem możliwość rezerwacji „z dnia na dzień”. Wszystko zależy od okresu i aktualnych sesji w kalendarzu.

 

  1. Sesje w studiu wykonuję od poniedziałku do piątku.

  2. Sesje plenerowe wykonuję od poniedziałku do piątku. Najlepiej planować na godzinę, dwie przed zachodem słońca. Wtedy też jest najlepsze oświetlenie.

 

Kiedy należy uregulować płatność?

  1. Podstawą rezerwacji terminu sesji jest wpłata zadatku w wysokości 100 zł na konto bankowe.

  2. Płatność za wybrany pakiet następuje w dniu wykonania sesji. W przypadku dokupienia dodatkowych ujęć, odbitek czy albumów płatności należy dokonać przelewem.

  3. Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji, niestawienia się klienta lub chęci przełożyć sesji w dniu jej wykonania. W przypadku choroby/zdarzeń losowych uniemożliwiających zrealizowanie sesji - należy poinformować o tym fotografa najpóźniej dzień przed sesją - wówczas zadatek przejdzie na poczet kolejnej sesji/innego terminu.

 

Jak długo trwa sesja?
Długość sesji jest uzależniona od wybranego pakietu.
Zwykle od 40 min do 120 min.
Sesje noworodkowe od 2 do 3 godzin.
Mini sesje trwają około 30-40 minut (okazjonalna oferta). 

 

W co mam się ubrać?

Wszystko zależy od sesji jaką chcesz wykonać. Dla kobiet posiadam w swojej garderobie piękne suknie. Natomiast ubrania dla Panów oraz dzieci (prócz noworodków) są w Waszym zakresie. Nie martw się, powiem Ci jakie ubrania najlepiej się sprawdzają.


Czy powinnam wykonać profesjonalny makijaż?
Tak! Bardzo dobrym pomysłem jest wykonanie makijażu przez profesjonalną makijażystkę. Chętnie polecę Ci zaufaną osobę.

 

A co z włosami?
Najlepiej sprawdzają się proste lub lekko falowane włosy. Fryzurę układasz we własnym zakresie.

Kiedy otrzymam zdjęcia?

  1. Czas oczekiwania na galerię ze zdjęciami (surowymi – nieobrobionymi) do wyboru wynosi do 3 dni roboczych od dnia sesji.

  2. Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia wynosi do 30 dni roboczych od momentu wybrania i opłacenia zdjęć przez klienta. Zamówienia nieopłacone nie są realizowane. 

 

Czy mogę dostać za darmo nieobrobione zdjęcia?

Nie, nigdy nie wysyłam za darmo surowych zdjęć.

Jak mogę odebrać zdjęcia?

Osobiście lub pocztą na Twój koszt.

 

DODATKOWE USŁUGI

  1. Ekspres (zdjęcia gotowe do odbioru w ciągu 5 dni roboczych) + 50% wartości całej usługi.

  2. Możliwość wysyłki kurierskiej za dodatkową opłatą.

 

Polityka Prywatności firmy >> TUTAJ
Regulamin sesji >> TUTAJ

 

REPORTAŻ ŚLUBNY ITD. (KOMUNIA, CHRZEST)

 SKĄD POCHODZĘ I GDZIE PRACUJĘ
 

​Pochodzę z Zawiercia (Jura Krakowsko - Częstochowska, Śląsk), ale mogę dojechać wszędzie ;)

REZERWACJA TERMINU
 

Jeśli oferta przypadła Wam do gustu, nie czekajcie z rezerwacją, by mieć pewność, że wybrany termin nadal jest aktualny. Umowę możemy podpisać na spotkaniu albo przez internet. Gwarancją rezerwacji terminu jest uiszczenie opłaty rezerwacyjnej.


DOJAZD

 

W cenie pakietu wliczony jest dojazd do 100 km od Zawiercia. Jeżeli ślub organizowany jest dalej, wiąże się to z dodatkową opłatą, która ustalana jest indywidualnie. Natomiast, jeśli  ślub odbywa się powyżej 75 km od Zawiercia, proszę o zapewnienie i opłacenie noclegu w miejscu przyjęcia.
 

ZDARZENIA LOSOWE

Jeśli z przyczyn zdrowotnych czy innych niezależnych ode mnie nie będę mogła podjąć się wykonania zlecenia w ustalonym terminie, anuluję umowę i podam nazwiska oraz portfolia fotografów, których znam i cenię.

ZAŚWIADCZENIE Z KURII NA FOTOGRAFOWANIE CELEBRACJI LITURGICZNYCH

Posiadam. 

CZY WSZYSTKIE ZDJĘCIA ZOSTANĄ PODDANE EDYCJI?

Tak, otrzymacie wszystkie zdjęcia (zgodnie z wybranym pakietem) poddane mojej autorskiej obróbce w wysokiej rozdzielczości - obróbka cyfrowa zgodna z charakterem uroczystości - reportaż. 

JAKIEGO RODZAJU SPRZĘTU UŻYWASZ?

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie. Używam dwóch korpusów marki Canon w połączeniu z jasnymi obiektywami. 

Podczas przygotowań oraz ślubu nie używam lamp błyskowych. Korzystam z nich dopiero na przyjęciu weselnym.  

PRODUKT KOŃCOWY

Otrzymujecie dokładnie to co było zawarte w ofercie (ilość, zdjęć, album, pendrive itd.)

Zdjęcia, będą obrobione w moim stylu. Zanim podpiszecie ze mną umowę, zapoznajcie się proszę z moim portfolio i z charakterem i stylistyką moich prac.

DODATKOWE ALBUMY ORAZ INNE MATERIAŁY DRUKOWANE 

Istnieje możliwość domówienia dodatkowych materiałów fotograficznych zgodnie z cennikiem. 

SESJA ŚLUBNA

(Jeżeli zdecydujecie się na pakiet z sesją poślubną)

Sesję poślubną najlepiej wykonać do 2, 3 tygodni od daty ślubu. Kiedy emocje są jeszcze świeże i nie wpadliście w wir codziennych zajęć. Nie robię sesji poślubnych w weekend (w tym czasie zapewne pracuję przy kolejnym reportażu ślubnym bądź chrzcie). Sesja trwa ok 1,5 godz. Otrzymacie 50 zdjęć.  
Je
żeli z przyczyn zależnych od Zamawiających sesja poślubna nie odbędzie się w terminie ustalonym (2,3 tygodnie). Wykonawca zachowuje prawo do wynagrodzenia w wysokości 100% kwoty wynagrodzenia. Strony wyznaczają dodatkowy termin odbycie sesji poślubnej. 

 

MIEJSCE SESJI POŚLUBNEJ 

Jeżeli chcielibyście zrobić zdjęcia w miejscu, które darzycie sentymentem lub po prostu marzycie o sesji w jakimś konkretnym miejscu, to z przyjemnością będę Wam towarzyszyć ze swoim aparatem.
Jednak nie martwcie się, gdy nic nie przychodzi Wam do głowy. Otrzymacie ode mnie listę ciekawych miejsc na plener ślubny.

PRZYGOTOWANIE DO SESJI POŚLUBNEJ

Zachęcam Was, abyście na sesji byli tak samo zadbani i piękni jak w dniu swojego ślubu. Warto skorzystać z usług wizażystki i fryzjerki. 

KOSZTY DODATKOWE ZWIĄZANE Z SESJĄ PLENEROWĄ 

Bilety wstępu do niektórych obiektów, opłata wejściowa Młodej Pary z fotografem, wynajęcie pomieszczeń czy kupno lub wynajęcie rekwizytów. Jeśli natomiast zdecydujecie się na daleki plener, koszty związane z dojazdem ustalane są indywidualnie. 

 

SESJA NARZECZEŃSKA

Sesję narzeczeńską najlepiej wykonać 1-2 miesiące przed ślubem. Na sesję zapraszam w moje okolice – Jura Krakowsko- Częstochowska, czas trwania 30-40 min. Z sesji otrzymacie 25 zdjęć.

Rezerwując termin oznacza, że akceptujecie politykę prywatności firmy i wyrażacie zgodę na RODO. Możecie nie wyrazić zgody na publikację zdjęć lub ustalić ze mną, które kadry mogę publikować.

Polityka Prywatności firmy >> TUTAJ 

 

zakochani 2 (3)aaa
zakochani 2 (20)
zakochani 2 (5)
M&M (49)
plener (43)
zakochani 2 (1)
asia
1
3
14
9
4
3
25
bottom of page