Droga przyszła Mamo, przygotowałam dla Ciebie krótki poradnik, jak najlepiej przygotować się do sesji ciążowej, która niewątpliwie będzie wspaniałą pamiątką na długie lata.

Poniżej odpowiadam na najczęściej zadawane przez przyszłe Mamy pytania. Jeśli coś jeszcze Cię trapi – pytaj śmiało. 

 

 

Czy muszę sama przygotować dla siebie stylizację?

Nie musisz przygotowywać stylizacji, w studio znajduje się garderoba przygotowana specjalnie dla kobiet w ciąży. Długie materiały oraz suknie, które są w różnych rozmiarach. Na pewno dobiorę Ci odpowiednią stylizację. Wybierając kreacje, kierowałam się stylistyką wnętrza studia oraz moją estetyką, żeby osiągnąć spójny styl na zdjęciach.
Pamiętaj proszę, żeby zabrać ze sobą dwa komplety bielizny – jasny i czarny (najlepiej odpinane ramiączka od stanika).

Część garderoby możesz zobaczyć >> TUTAJ

 

Czy powinnam wykonać profesjonalny makijaż?
Tak! Bardzo dobrym pomysłem jest wykonanie makijażu przez profesjonalną makijażystkę. Chętnie polecę Ci zaufaną osobę, które idealnie wczuwa się w styl sesji, podkreślając urodę modelek.

 

A co z włosami?
Najlepiej sprawdzają się proste lub lekko falowane włosy. Fryzurę układasz we własnym zakresie.

 

Jak powinien ubrać się przyszły tata?

Dla Panów nie przygotowuję ubrań, ale na pewno odpowiednie stylizacje znajdują się w jego szafie. Najlepiej sprawdzą są rzeczy w stylu vintage, boho i retro, jednolite, gładkie (bez wzorów, napisów) koszule, t-shirty w naturalnych kolorach takich jak: beże, brązy, szarości, biele, czerń, jeans zawsze będzie świetnym wyborem.

 

Czy w sesji może uczestniczyć dziecko?

Jak najbardziej! Warto zabrać ubrania, w których dzieci wyglądają inaczej niż zwykle, w tym bluzki/ sukienki bez wzorów i napisów w jasnych, naturalnych czy pastelowych odcieniach.


Najważniejsza zasada przy przygotowaniu strojów do zdjęć: ubrania wszystkich uczestników muszą do siebie pasować!

 

Czy mogę podesłać inspiracje zdjęć?

Oczywiście! Pamiętaj proszę, że wykonuję fotografie w określonym stylu. Możesz również zerknąć na moje social media :)

 

Kiedy zarezerwować sesję?

Jeżeli zależy Ci na konkretnym terminie albo na terminie weekendowym najlepiej z około 1 – 1,5 miesięcznym wyprzedzeniem, wówczas łatwiej jest  - dopasować dzień. Zwłaszcza w okresie letnim, kiedy sporą część weekendów spędzam fotografując śluby.

1491579608-yumminkysocialmedia16_83110.p
  • Facebook - Grey Circle
  • Facebook - Grey Circle
Fotograf Zawiercie | Fotograf Ślubny Zawiercie | Sesja rodzinna Zawiercie | Sesja ciążowa Zawiercie | Fotograf ślubny Śląsk
Copyright 2020 Edyta Kita - Ostrowska