top of page

Sesje ciążowe - poradnik

Przygotowałam dla Ciebie krótki poradnik, jak najlepiej przygotować się do sesji ciążowej, która niewątpliwie będzie wspaniałą pamiątką na długie lata.

 

STYL

Mój styl fotografii ciążowej jest elegancki, klasyczny i ponadczasowy. Jako fotografka ciążowa uwielbiam zdjęcia, które są proste i czyste.

PLANOWANIE
Sesję ciążową najlepiej wykonać między 28 a 34 tygodniem. To czas, gdy Ty i Twoje maleństwo będziecie bezpieczni, a Twoje samopoczucie pozwoli Ci na spędzenie miłego czasu na sesji zdjęciowej. Wciąż będziesz miała siłę na pozowanie i będziesz czuła się komfortowo. Jeśli Twój harmonogram na to nie pozwala, z przyjemnością opracuję z Tobą inny termin. Zachęcamy do jak najszybszego kontaktu, aby zarezerwować sesję w najlepszym dla Ciebie terminie. 

KONSULTACJA
Wszystkie sesje ciążowe są dostosowane specjalnie do przyszłych mam. Przed sesją omówimy pomysły na pozowanie, garderobę i styl. Będę z Tobą współpracować i wyciągać wnioski z Twoich pomysłów i oczekiwań, aby Twoja wizja stała się rzeczywistością (zgodnie z moim stylem). Po zarezerwowaniu sesji wyślę Ci kilka pytań, które pozwolą mi lepiej przygotować się do sesji. 

GARDEROBA

W studiu znajduje się garderoba przygotowana specjalnie dla kobiet w ciąży. Suknie, długie materiały, body itd. Po wcześniejszej konsultacji na pewno dobiorę dla Ciebie odpowiednią stylizację.

Wybierając kreacje, kierowałam się stylistyką wnętrza studia oraz moją estetyką, żeby osiągnąć spójny styl na zdjęciach.

Pamiętaj proszę, żeby zabrać ze sobą dwa, gładkie komplety bielizny – jasny, cielisty i czarny (najlepiej bardotka z odpinającymi ramiączkami).

Jak powinien ubrać się przyszły tata?

Dla Panów nie przygotowuję ubrań, ale na pewno odpowiednie stylizacje znajdują się w jego szafie. Najlepiej sprawdzą są ubrania jednolite, gładkie (bez wzorów, napisów) koszule, t-shirty w naturalnych kolorach takich jak: beże, brązy, szarości, biele, czerń, jeans zawsze będzie świetnym wyborem.

Co z butami?

Na moich fotografiach królują bose stopy, ale zabierz eleganckie, CZYSTE (w osobnej torbie) obuwie dla wszystkich uczestników sesji. 

MAKIJAŻ I FRYZURA

Profesjonalny makijaż i fryzura są zalecane do zrobienia oszałamiających portretów. Chętnie polecę Ci zaufaną osobę, które idealnie wczuwa się w styl sesji, podkreślając Twoją urodę.

RETUSZOWANIE
Profesjonalny retusz zdjęć jest wliczony w Twoją sesję. Specjalizuję się w najbardziej wszechstronnej i szczegółowej edycji, ale skupiamy się na tworzeniu naturalnego wyglądu (zgodnie z moim stylem).

Jeśli masz specjale, niecodzienne życzenie (np. usunięcie tatuażu), powiedz o tym przed sesją. Być może będzie ono dodatkowym kosztem.  

POZOWANIE

Nawet jeśli jest to Twoja pierwsza profesjonalna sesja fotograficzna, moim celem jest zapewnienie Ci komfortu, piękna, pewności siebie i siły. Podczas Twojej spersonalizowanej sesji zdjęciowej poprowadzę Cię w pozowaniu, garderobie i nie tylko, zapewniając jednocześnie luksusowy dzień rozpieszczania.

WYDRUKI ZDJĘĆ
Oferuję wysokiej jakości wydruki zdjęć, przepiękne albumy i obrazy, które zapewnią spektakularną prezentację Twoich najpiękniejszych wspomnień. >>ZOBACZ CZENNIK<<

 

bottom of page